Müükhouse
Cottage with Sea View in Cornwall
312 000 €
2080 €/m²
5
Toad kokku
24/7
Turvalisus
150 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom cottage offers a sea view from the main living areas. The property features a 12 m² terrace and a 20 m² garden, located near the coast in Cornwall.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

Cottage with Sea View in Cornwall
312 000 €
2080 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1934108
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.