Müükhouse
Corner Townhouse with Garage in Peñuelas
108 000 €
1440 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom townhouse is located in the centre of Peñuelas, featuring a ground floor with a bedroom, bathroom, living room, and small sitting room, alongside a kitchen with a pantry. The upper floor includes two bedrooms and a small room with access from the patio. The property comes with a small patio and garage, currently in need of renovation.
Energiaklass
264 kWh/m²/yrF
Class F — 264 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
53 kg CO²/m²/yrF
Class F — 53 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
15 kmLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
LähedalHaigla
22 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
43 kmKeskkond

Corner Townhouse with Garage in Peñuelas
108 000 €
1440 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Reforcasa
Viide: UH09656
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.