Kreeka
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Kreeka
  3. Corner Shop in Aegio Centre
1 / 15
ÜürÄripindPood

Corner Shop in Aegio Centre

400 € / kuus
7 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 21. mai 2026

1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
24/7
Valve
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This commercial property is a corner shop with a total area of 60 m² on the ground floor, featuring one WC and a large 8 m wide window for excellent commercial visibility. It is located in a vibrant area with a mix of residential and commercial activity, close to schools, parks, cafes, and gyms. The shop has a modern layout with air conditioning, structured cabling, and suspended ceilings, making it suitable for various professional uses.

Ehitusaasta1980
SeisukordHea
Korrus0

Lisaomadused

Konditsioneer
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: goldenhome.gr

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

E
Class E

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
119 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Ülikool
25 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Haigla
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Goldenhome GrGoldenhome GrAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Golden Home Real Estate
Viide: 264978

Photo Tour

Välivaade - Corner Shop in Aegio Centre

facade

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Pesuköök - Corner Shop in Aegio Centre

utility room

Vannitoad - Corner Shop in Aegio Centre

bathroom

Välivaade - Corner Shop in Aegio Centre

facade

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Esik - Corner Shop in Aegio Centre

hallway entrance

Toad - Corner Shop in Aegio Centre

other room

Esik - Corner Shop in Aegio Centre

hallway entrance

Välivaade - Corner Shop in Aegio Centre

facade

Esik - Corner Shop in Aegio Centre

hallway entrance

Corner Shop in Aegio Centre
400 € / kuus7 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Corner Shop in Aegio Centre
60 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor