Küpros
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Küpros
  3. Corner Plot for Development in Kalogyri, Limassol
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Corner Plot for Development in Kalogyri, Limassol

890 000 €

One Place'is esimest korda nähtud: 27. juuli 2026

Mouttagiaka, Limassol
1232 m²
Krunt

Kirjeldus

This land plot is located in the prime area of Kalogyri, Limassol, offering a large frontal facade suitable for new house development. It is situated in a quiet area surrounded by villas, with easy access to Mouttagiaka or Germasogia. An adjacent plot is available for purchase if additional space is desired.

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: viotopo.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Mouttagiaka, Limassol
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
60 m1 min
Lennujaam
48 km2.1h

Haridus

Lasteaed
110 m2 min
Algkool
1,5 km24 min
Keskkool
7 km18 min
Ülikool
6 km15 min
Raamatukogu
5 km12 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
1,4 km22 min
Toidupood
1,4 km22 min
Restoran
70 m1 min
Pank
2,1 km6 min

Tervishoid

Apteek
1,5 km23 min
Arst
50 m1 min
Haigla
3 km8 min
Veterinaaria
1,4 km23 min

Vaba aeg ja loodus

Park
650 m11 min
Rand
2,1 km6 min
Kuulutuse allikad
ViotopoViotopoAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Fox Griva Digeni Limassol Office
Viide: LIM-PAF-28232

Photo Tour

Corner Plot for Development in Kalogyri, Limassol
Corner Plot for Development in Kalogyri, Limassol
890 000 €
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Mouttagiaka, Limassol
Mouttagiaka

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor