Müükhouse
Corner House with Two Entrances in Liège
Alates 149 000 €
1490 €/m²
Jonruelle 82, 4000 Liège
2
Magamistoad
2
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This corner house in Liège features two duplexes, each with one bedroom, and benefits from two independent street entrances. The property is currently undergoing renovation, with plans to divide into two studios and one apartment. It is located near the city centre, tram, and amenities, offering potential for a good rental yield.
SeisukordVajab remonti
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
238 kWh/m²/yrC
Class C — 238 kWh/m²/yr
Asukoht
Jonruelle 82, 4000 Liège
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
500 m7 minAlgkool
1,2 km18 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
8 km21 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
100 m1 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
18 km48 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.