Müükapartment
Corner Flat with Glazed Balcony in Kerava
22 207 €
493 €/m²
Vaihdekatu 2, Kerava
2
Toad kokku
45 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a kitchen, a private sauna, and a glazed south-facing balcony. Located on the second floor of a 2010 building, the property is situated near Päivölälaakso with a bus stop within 200 metres. The residential complex includes a lift, drying room, and outdoor equipment storage.
Ehitusaasta2010
OmandRendileping
Korrus2
Asukoht
Vaihdekatu 2, Kerava
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
11 km30 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
300 m4 minRestoran
500 m7 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,6 km25 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
1,6 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m15 minKeskkond
Suurem tee
400 m7 minRaudtee
200 m2 minPhoto Tour

kitchen

Corner Flat with Glazed Balcony in Kerava
22 207 €
493 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Avain Asunnot | Asumisoikeus
Avain Asunnot Helsinki | Avain Asumisoikeus Oy
Viide: 24400810
Asukoht
Vaihdekatu 2, Kerava
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 8. mai 2026 | 22 208 € | 494 € / m² | Algne |
| 20. mai 2026 | 22 207 € | 493 € / m² | -0.0% |