Müükapartment
Corner Apartment with Garden View in Amsterdam
550 000 €
8088 €/m²
Vogelenzangstraat 23 3
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features a bright and spacious layout with a corner position offering garden views. The property includes a central hallway, a living room with large windows, and an additional room in the attic accessible via an internal staircase. Located on Vogelenzangstraat, it is near Rembrandtpark and Vondelpark, with excellent connections to Amsterdam city centre.
Ehitusaasta1934
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3 / 2
KüteGaas
Lisaomadused
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: aanbod.vastgoednederland.nl
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Vogelenzangstraat 23 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,0 km16 minMetroopeatus
1000 m15 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
3 km9 minÜlikool
1,7 km26 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m3 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
400 m6 minHaigla
1,5 km23 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,5 km7 minKeskkond
Raudtee
800 m13 minPhoto Tour

bedroom

Corner Apartment with Garden View in Amsterdam
550 000 €
8088 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Klok Real Estate
Asukoht
Vogelenzangstraat 23 3
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.