Müükparking
Convertible Property with Parking in Tarare Centre
80 000 €
1026 €/m²
4
Toad kokku
78 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom, 78 m² property features a large 34 m² room with potential for conversion. The ground-floor unit includes a separate WC, south-facing exposure, and a private parking space in a secure, central location.
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus0 / 4
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com, fnaim.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
53 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalRand
13 kmKeskkond

other room

Convertible Property with Parking in Tarare Centre
80 000 €
1026 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Pierrefeu Immobilier
Viide: 3254
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.