Müükapartment
Convertible Office Apartment in Le Mans
172 000 €
1870 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
92 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-room apartment, currently configured as office space, offers potential for conversion into a two or three-bedroom residence. The property features a large 30 m² cellar, a private parking space, and is located in a secure, small copropriété. All rooms include ample storage, and the apartment benefits from a separate WC and a bathroom.
Ehitusaasta1978
SeisukordRahuldav
OmandKaasomand
Korrus3 / 4
KüteElekter
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: citya.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
142 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.