Müükother
Contemporary Villa with Seafront Views in Port Adriano
21 900 000 €
19 837 €/m²
7
Magamistoad
9
Vannitoad
1104 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This villa, located in Port Adriano, features a built area of approximately 1,104 m² with a double plot and private sea access. The residence boasts a contemporary architectural style with exposed white concrete and expansive glass surfaces, complemented by a 30-metre infinity pool and multiple terraces. The property includes a principal suite with two private terraces, three additional bedrooms,...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
20 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
24 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.