Müükhouse
Contemporary Villa with Pool in Lunel
930 000 €
5536 €/m²
5
Toad kokku
168 m²
Elamispind
3300 m²
Krunt
Lõuna
Suund
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This contemporary villa features three bedrooms, one bathroom, and one additional shower room. It is set on a landscaped 3,300 m² garden with a 10 x 4 m saltwater pool, offering a south-facing, secluded environment. The property includes a covered terrace overlooking the garden and pool, and a detached building with three distinct spaces, each with a private terrace.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

Contemporary Villa with Pool in Lunel
930 000 €
5536 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Bsk Immobilier
Viide: 335123
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.