Müükhouse
Contemporary Villa with Pool in Le Cannet
4 490 000 €
16 036 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
5
Vannitoad
280 m²
Elamispind
2700 m²
Krunt
2700 m²
Aed
Kirjeldus
This contemporary villa, located on the heights of Le Cannet, features five bedrooms, including a principal bedroom with en-suite bathroom, and four additional en-suite bedrooms. The property offers bright and spacious living areas, a fully equipped kitchen, and an independent space of approximately 40 sqm, convertible into a gym, along with a sauna. Outdoors, the landscaped 2,700 sqm plot include...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.