Müükhouse
Contemporary Villa with Open Views in San Miguel
739 000 €
4373 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
169 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
533 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom contemporary villa is located in Ciudad de las Comunicaciones, San Miguel de Salinas. The property offers unobstructed views over orange groves and the surrounding countryside, with a private swimming pool and parking on a 533 m² plot. Designed to maximize natural light, the villa features a modern kitchen, open plan living and dining area, and terraces with panor...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
10 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

facade

pool area

pool area

facade

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.