Müükhouse
Contemporary Villa with Garden in Paimpol
489 500 €
3263 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
150 m²
Elamispind
938 m²
Krunt
60 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom villa offers 150 m² of living space with a 60 m² terrace and landscaped garden. The property features a passive design with a heat pump system, situated near beaches, a port, and local amenities.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
48 kWh/m²/yrA
Class A — 48 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
104 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu

bathroom

Contemporary Villa with Garden in Paimpol
489 500 €
3263 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1904649
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 537 500 € | 3583 € / m² | Algne |
| 17. veebr 2026 | 499 900 € | 3333 € / m² | -7.0% |
| 4. apr 2026 | 489 500 € | 3263 € / m² | -2.1% |