Müükhouse
Contemporary House with Terraced Garden in Mauvezin
440 000 €
2200 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
200 m²
Elamispind
3400 m²
Krunt
Põhi
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom house, built in 2014, features a bright living room with triple exposure and a fireplace. The property includes a fully equipped open-plan kitchen, a utility room, and a mezzanine with access to a green roof terrace. The garden spans over 3,000 m² and is suitable for a pool, complemented by a complete basement and carport.
Ehitusaasta2014
Energiaklass
70 kWh/m²/yrB
Class B — 70 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
44 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.