Müükhouse
Contemporary House with Terrace in Montigny-Lès-Metz
270 000 €
3750 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
72 m²
Elamispind
119 m²
Krunt
60 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This contemporary four-bedroom house, built in 2021, features a well-arranged 72 m² living space. The ground floor includes an entrance with storage, a laundry room, an independent WC, and a 22 m² garage, complemented by a terrace. The upper level offers a bright living area with an open-plan kitchen, a well-exposed terrace, and a home office space. The top floor contains two bedrooms, a modern ba...
Ehitusaasta2021
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust3
Turvalisus24/7
Lisaomadused
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
79 kWh/m²/yrB
Class B — 79 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

bedroom
Contemporary House with Terrace in Montigny-Lès-Metz
270 000 €
3750 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marc Petry
IAD France
Viide: 2027518
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.