Müükhouse
Contemporary House with Terrace in Brax
234 000 €
2208 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
106 m²
Elamispind
1033 m²
Krunt
1033 m²
Aed
Kirjeldus
This four-room house, built in 2010, offers a harmonious sleeping area with a 18 m² master suite featuring a private bathroom with a bath, and two 10 m² bedrooms sharing a bathroom. The living space is approximately 44 m² with an open-plan kitchen. The property includes a terrace, a utility room, and a garage, all set on a 1,033 m² plot with a clear view and no overlooking. Brax provides convenien...
Ehitusaasta2010
Energiaklass
149 kWh/m²/yrC
Class C — 149 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
8 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

garden

kitchen

bathroom

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.