Müükhouse
Contemporary House with South-Facing Garden in Basse-Goulaine
584 900 €
4499 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
530 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This contemporary house, built in 2012, features three bedrooms, one bathroom, and a suite parentale with a private dressing and en-suite. The property boasts a spectacular living space with cathedral ceilings and large windows, offering exceptional natural light. The south-facing garden, complete with a 7-seat jacuzzi and a 26 m² garage, provides a serene outdoor retreat.
Ehitusaasta2012
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lesiteimmo.com, proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
64 kWh/m²/yrA
Class A — 64 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

584 900 €
4499 €/m²
Avaldaja
Proprietes privees.com Marie GUENNOC
Viide: 449349GNM
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. veebr 2026 | 599 900 € | 4615 € / m² | Algne |
| 8. mai 2026 | 584 900 € | 4499 € / m² | -2.5% |