Müükhouse
Contemporary House with Pool in Montélimar
649 000 €
2884 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
225 m²
Elamispind
900 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This contemporary house features five bedrooms and four bathrooms, including an independent 40 m² apartment. The property, built in 2012, is set on a 900 m² garden with a carrelage terrace and a pool. It offers a spacious living area with a south-facing orientation, ensuring natural light throughout the day.
Ehitusaasta2012
OmandTäis
Korrust0
Energiaklass
64 kWh/m²/yrA
Class A — 64 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
99 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

bathroom
Contemporary House with Pool in Montélimar
649 000 €
2884 €/m²
Avaldaja
iad France
David Crozet
Viide: 1723654
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 9. apr 2026 | 699 000 € | 3107 € / m² | Algne |
| 22. mai 2026 | 649 000 € | 2884 € / m² | -7.2% |