Müükhouse
Contemporary House with Pool in Genas
497 000 €
3944 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
126 m²
Elamispind
200 m²
Krunt
200 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom contemporary house, built in 2010, features a large living area with a 43 m² open-plan kitchen and dining space. The property includes a private garden of 200 m² with a 6x4 m pool and a 2-car parking space. Located in a quiet cul-de-sac in Genas, it offers convenient access to Lyon and is close to local amenities.
Ehitusaasta2010
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
8 kmLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.