Müükhouse
Contemporary House with Pool in Elviria, Marbella
1 544 025 €
7682 €/m²
calle Dama de Noche, Elviria, Marbella Este
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
201 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, three-bathroom contemporary house features floor-to-ceiling windows and spacious terraces. It includes a private infinity pool with valley views and is part of a boutique development with shared amenities such as two pools, a gym, and landscaped gardens. Located in Elviria, Marbella Este, it offers proximity to beaches, golf courses, and local services.
Asukoht
calle Dama de Noche, Elviria, Marbella Este
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,4 km22 minRaudteejaam
28 km1.2hLennujaam
115 km5hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
18 km47 minRaamatukogu
9 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km23 minToidupood
1,3 km21 minRestoran
400 m6 minPank
1,5 km24 minTervishoid
Apteek
1,4 km23 minArst
1,4 km22 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km27 minRand
2,0 km31 minKeskkond
Suurem tee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.