Müükhouse
Contemporary House with Pool in Assas
1 600 000 €
5263 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
304 m²
Elamispind
1388 m²
Krunt
44 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, four-bathroom house includes a 45 m² master suite and a 20 m² office. The property features a 44 m² covered terrace, a landscaped garden, and a swimming pool, situated in a tranquil setting near Montpellier.
Ehitusaasta2022
Energiaklass
91 kWh/m²/yrB
Class B — 91 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmPhoto Tour

Contemporary House with Pool in Assas
1 600 000 €
5263 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Marie Sammut Immobilier
Viide: VM267-MARIESAMMUT
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. juuli 2025 | 1 880 000 € | 6184 € / m² | Algne |
| 17. okt 2025 | 1 720 000 € | 5658 € / m² | -8.5% |
| 22. jaan 2026 | 1 600 000 € | 5263 € / m² | -7.0% |
| 14. mai 2026 | 1 550 000 € | 5099 € / m² | -3.1% |