Müükhouse
Contemporary House with Lake View near Water
1 375 000 €
6279 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
5
Vannitoad
219 m²
Elamispind
2080 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This six-bedroom, five-bathroom house features a spacious living area with large windows. The property includes a terrace, swimming pool, and landscaped garden, situated near a lake with a southern/western exposure.
Ehitusaasta2008
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Turvalisus24/7
Energiaklass
170 kWh/m²/yrC
Class C — 170 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrC
Class C — 29 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
30 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu

driveway
Contemporary House with Lake View near Water
1 375 000 €
6279 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Jc Immobilier
Viide: 132303755
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 1 475 000 € | 6735 € / m² | Algne |
| 29. märts 2026 | 1 375 000 € | 6279 € / m² | -6.8% |