Müükhouse
Contemporary House with Garden in Ostwald
525 000 €
3344 €/m²
4
Toad kokku
157 m²
Elamispind
272 m²
Krunt
20 m²
Terrass
Edel
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom house features a modern, open-plan kitchen and a 20 m² south-west facing terrace. The property includes a private garden, parking, and is equipped with a reversible air-to-air heat pump for climate control.
Ehitusaasta2023
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, orpi.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

home office
Contemporary House with Garden in Ostwald
525 000 €
3344 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Orpi Immobilière Bartholdi Strasbourg
Viide: DJFN-20F-OBD
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.