Müükhouse
Contemporary House with Garden in La Balme-de-Sillingy
539 000 €
5989 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom house is situated on a 1,000 m² plot with a south-facing terrace. The property features a spacious living area with large south and south-west facing windows, an equipped kitchen with a view, and a laundry room. Additional amenities include a garage with storage, two private parking spaces, and a heated floor system.
Ehitusaasta2022
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr, lesiteimmo.com, optimhome.com
Energiatõhusus
Energiaklass
73 kWh/m²/yrB
Class B — 73 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

garden
Contemporary House with Garden in La Balme-de-Sillingy
539 000 €
5989 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
optimhome
Stéphanie BELLEVILLE
Viide: 830039028510
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. jaan 2026 | 569 000 € | 6322 € / m² | Algne |
| 27. veebr 2026 | 545 000 € | 6056 € / m² | -4.2% |
| 9. märts 2026 | 569 000 € | 6322 € / m² | +4.4% |
| 13. märts 2026 | 545 000 € | 6056 € / m² | -4.2% |
| 8. apr 2026 | 539 500 € | 5994 € / m² | -1.0% |
| 14. mai 2026 | 539 000 € | 5989 € / m² | -0.1% |