Müükhouse
Contemporary House with Garden in Harelbeke
320 000 €
2286 €/m²
Stasegem, Harelbeke
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
140 m²
Elamispind
104 m²
Krunt
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom house, built in 2011, features a light-filled living area with an open-plan kitchen and direct garden views. The property includes a 30 m² terrace, a private garden, and both indoor and outdoor parking. It is located in a quiet cul-de-sac in Stasegem, with amenities within walking distance.
Ehitusaasta2011
SeisukordUus
Korrust3
Energiaklass
129 kWh/m²/yrB
Class B — 129 kWh/m²/yr
Asukoht
Stasegem, Harelbeke
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
2,6 km7 minKeskkool
11 km29 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
700 m10 minRestoran
600 m9 minKaubanduskeskus
11 km27 minPank
2,8 km7 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
2,1 km6 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Suurem tee
800 m12 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.