Müükhouse
Contemporary House with 510m² Plot in Landévant
360 000 €
2748 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
131 m²
Elamispind
Kirjeldus
This new construction features a four-bedroom house with two bathrooms, designed for optimal comfort and modern living. The property includes a spacious and bright living area, complemented by an attached garage for practicality. Situated on a 510 m² plot in a quiet residential area of Landévant, the house offers easy access to Lorient and Auray, with local amenities nearby.
SeisukordUus
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
108 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.