Müükhouse
Contemporary House Plot near Colmar
523 368 €
3738 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
140 m²
Elamispind
532 m²
Krunt
Kirjeldus
This new build opportunity is located in Houssen, just 10 minutes from Colmar. The 532m² plot offers a tranquil setting with ideal orientation for natural light and views of the surrounding nature. The proposed 140m² house includes four bedrooms, with a master suite featuring an en-suite bathroom and dressing room, alongside a spacious garage.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
48 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
3 kmKeskkool
4 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.