Müükapartment
Contemporary Flat with Terrace in Trélazé
399 000 €
4337 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
39 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom flat is located on the top floor of a new contemporary residence in Trélazé. It features a spacious living area with an open-plan kitchen, a 33.85 m² living space, and a 39 m² terrace. The property includes three bedrooms, one with a private bathroom and terrace, and additional bathroom facilities. Parking and a storage space are also available.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus3 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: paruvendu.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
91 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.