Müükapartment
Contemporary Flat with Balcony in Trélazé
200 450 €
3855 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
52 m²
Elamispind
9,8 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom flat features a spacious balcony and is located on the first floor of a contemporary, industrial-style residence in Trélazé. The property includes an open-plan living and kitchen area, two bedrooms, and a bathroom. The building offers parking facilities and is part of a 64-unit development with an elevator.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
91 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.