Müükhouse
Contemporary Flat-Plan House with Garden in Saint-Péran
332 800 €
2147 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
155 m²
Elamispind
950 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This contemporary flat-plan house features four bedrooms, one bathroom, and one shower room. The property includes a private garden and garage, with a total land area of approximately 950m². It offers a bright and functional living space, with a spacious living area and a kitchen that opens into the dining area, ideal for family life. The house benefits from excellent energy performance (DPE A) an...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
44 kWh/m²/yrA
Class A — 44 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
12 kmLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
4 kmKeskkool
7 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

garden
Contemporary Flat-Plan House with Garden in Saint-Péran
332 800 €
2147 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
OPTIMHOME - Adeline BECCAREL
Viide: 830031038044
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.