Müükapartment
Contemporary Apartment with Terrace in Monte Carlo
569 000 €
11 761 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
48.38 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
24/7
Turvalisus
Kagu
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a 63 m² terrace with panoramic sea views, Monaco and the Larvotto Beach Club. The property is located on the fourth floor of a 2019-built residence with contemporary architecture, high energy efficiency, and a south-east orientation. The residence includes a swimming pool, patio, and disabled access.
Ehitusaasta2019
Energiaklass
51 kWh/m²/yrA
Class A — 51 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
19 kmHaridus

pool area

Contemporary Apartment with Terrace in Monte Carlo
569 000 €
11 761 €/m²
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. jaan 2026 | 629 000 € | — | Algne |
| 3. mai 2026 | 569 000 € | — | -9.5% |