Portugal
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Portugal
  3. Building Land with 100m Frontage in Sangalhos
1 / 3
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with 100m Frontage in Sangalhos

Hind päringul

One Place'is esimest korda nähtud: 23. mai 2026

3980 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land, classified for building, spans approximately 4000 m² with a frontage of around 100 m. It is well-located in Sangalhos, offering excellent solar exposure and good access to Anadia, Aveiro, and Coimbra. The area is equipped with essential services including water, drainage, gas, public lighting, and public sanitation.

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: arcada.com.pt

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
84 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
10 km
Raamatukogu
3 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
3 km
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
5 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
9 km

Keskkond

Suurem tee
5 km
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Arcada ComArcada ComAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Arcada Oliveira do Bairro
Viide: 1050425/19 OB

Photo Tour

Aed - Building Land with 100m Frontage in Sangalhos

land plot

Aed - Building Land with 100m Frontage in Sangalhos

land plot

Välivaade - Building Land with 100m Frontage in Sangalhos
Building Land with 100m Frontage in Sangalhos
Hind kokkuleppel
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Building Land with 100m Frontage in Sangalhos
Anadia

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor