One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Constructible Land with Multiple Plot Potential in Grayan
1 / 2
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Constructible Land with Multiple Plot Potential in Grayan

140 000 €
22 120 m²
Krunt
22 120 m²
Aed

Kirjeldus

This land parcel is 22,120 m², with 4,500 m² zoned for urban development (zone UB) and 17,600 m² zoned as 2AU. It is serviced by all necessary utilities including sewage, water, telecom, and electricity. The land offers the potential for multiple plots, with a 60% building footprint allowed in the UB zone.

Lisaomadused

Maavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
73 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
8 km
Keskkool
8 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
6 km
Arst
5 km
Haigla
19 km
Veterinaaria
8 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
3 km

Keskkond

Raudtee
4 km

Photo Tour

Aed - Constructible Land with Multiple Plot Potential in Grayan

land plot

Aed - Constructible Land with Multiple Plot Potential in Grayan

land plot

Constructible Land with Multiple Plot Potential in Grayan
140 000 €
Meeldib? Võta ühendust
Être Proprio
Avaldaja
Agence Villas Médoc Immobilier
Viide: 1183
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.