One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Constructible Land with Development Potential in Ars
1 / 9
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Constructible Land with Development Potential in Ars

75 900 €
3510 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land is located on rue des écoles in Ars (16130) and is suitable for construction. It is non-viabilised, with essential services located at the perimeter. The land is situated outside the zone bâtiment de France and in a zone C of archaeological pre-emption, requiring a planning permit for development. The site is suitable for a minimum of three lots as per the local urban planning gu...

Lisaomadused

Maavaade

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
6 km
Raudteejaam
6 km
Lennujaam
86 km

Haridus

Lasteaed
5 km
Algkool
Lähedal
Keskkool
6 km
Ülikool
13 km
Raamatukogu
6 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
6 km
Toidupood
5 km
Restoran
Lähedal
Pank
6 km

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
6 km
Haigla
8 km
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
5 km
Rand
15 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Constructible Land with Development Potential in Ars

land plot

Aed - Constructible Land with Development Potential in Ars

garden

Aed - Constructible Land with Development Potential in Ars

land plot

Aed - Constructible Land with Development Potential in Ars

land plot

Välivaade - Constructible Land with Development Potential in Ars
Constructible Land with Development Potential in Ars
Constructible Land with Development Potential in Ars
Constructible Land with Development Potential in Ars
Constructible Land with Development Potential in Ars
Constructible Land with Development Potential in Ars
75 900 €
Meeldib? Võta ühendust
Être ProprioÊtre Proprio
Avaldaja
Agences De France
Viide: getkey_u_509661386
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.