Müükapartment
Condominium Flat with Balcony in Parma
83 250 €
858 €/m²
Via Rosolino Pilo, 1 1, Parma
5
Toad kokku
1
Vannitoad
97 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-room, one-bathroom flat is located on the ground/raised floor of a condominium building. It features an entrance, living room, hallway, kitchen, two bedrooms, bathroom, and a balcony. Additional amenities include a cellar and a 13 m² parking space in the semi-basement.
Korrus0
Lisaomadused
Parkla
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Rosolino Pilo, 1 1, Parma
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,0 km31 minLennujaam
2,6 km7 minHaridus
Lasteaed
1,4 km21 minÜlikool
300 m5 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
500 m8 minRestoran
200 m4 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
600 m9 minHaigla
300 m5 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
18 km48 minKeskkond
Raudtee
1,2 km18 minPhoto Tour

living room

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.