Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Commercial Unit with Prime Location in Saint-Malo

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Pildid puuduvad
Äripind

Commercial Unit with Prime Location in Saint-Malo

40 000 €
800 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. juuli 2025

50 m²
Elamispind

Kirjeldus

This 50 m² commercial unit is available for lease under a 3-6-9 year lease. The property is in excellent condition and benefits from a prime location. All activities are permitted except for hotels, cafes, and restaurants.

SeisukordSuurepärane
OmandTäis

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
5 km
Raudteejaam
4 km
Lennujaam
52 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
4 km
Keskkool
5 km
Ülikool
24 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
4 km
Restoran
Lähedal
Pank
5 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
7 km
Haigla
13 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
7 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal
Commercial Unit with Prime Location in Saint-Malo
40 000 €800 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor