Pildid puuduvad
Müükcommercial
Commercial Space with Vitrine in L'Aquila
124 000 €
3100 €/m²
Via Cimino 39, L'Aquila
2
Toad kokku
1
Vannitoad
40 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-room commercial property, located on Via Cimino, is within walking distance of Piazza Duomo and the main street. The space, spread over two levels, features a ground floor with a main area and service bathroom, and an upper level with a convenient mezzanine. The property is ideal for various commercial activities and has been recently renovated.
Ehitusaasta1900
Asukoht
Via Cimino 39, L'Aquila
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,3 km20 minLennujaam
64 km2.8hHaridus
Lasteaed
2,1 km5 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
100 m2 minRestoran
0 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
500 m8 minHaigla
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
16 km41 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km28 minRaudtee
800 m12 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.