Horvaatia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Horvaatia
  3. Commercial Property with Pool in Znjan, Split
1 / 23
MüükÄripind

Commercial Property with Pool in Znjan, Split

3 000 000 €
5707 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. aug 2026

11
Toad kokku
11
Magamistoad
11
Vannitoad
525 m²
Elamispind
24/7
Valve
494 m²
Krunt

Kirjeldus

This commercial property in Znjan, Split, features 11 modern rooms with en-suite bathrooms and a swimming pool. It includes a furnished lounge, reception, kitchen, dining room, gym, and a basement garage. The property is within a residential-commercial building, a five-minute walk from Znjan Beach.

Ehitusaasta2008
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus2

Lisaomadused

Aed
Bassein
Konditsioneer
Möbleeritud
Mullivann
Parkla
Saun
Suletud kogukond
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: realestatecroatia.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal
Lennujaam
12 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
RealestatecroatiaRealestatecroatiaAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Croatian Estate - Real estate agency Split Croatia
Viide: PN022

Photo Tour

Söögituba - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

dining room

Bassein - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

pool area

Toad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

leisure room

Vannitoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bathroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Toad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

leisure room

Elutuba - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

living room

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Toad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

leisure room

Esik - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

hallway entrance

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Vannitoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bathroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Magamistoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bedroom

Vannitoad - Commercial Property with Pool in Znjan, Split

bathroom

Commercial Property with Pool in Znjan, Split
3 000 000 €5707 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Commercial Property with Pool in Znjan, Split
SPLIT · 525 m² · 11 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor