Müükhouse
Commercial Property with Park Access in Blankenberge
275 000 €
1000 €/m²
Vredelaan 88, 8370 Blankenberge
4
Magamistoad
3
Vannitoad
275 m²
Elamispind
175 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This investment property, located at Vredelaan 88 in Blankenberge, features a ground-floor commercial space, three studios, and a garage. Situated near the town centre, marina, schools, and hospital, it offers potential for diverse commercial and residential uses. The property includes a fully utilised basement suitable for technical installations and storage, along with a deep garage and an exter...
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
KüteGaas
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
491 kWh/m²/yrE
Class E — 491 kWh/m²/yr
Asukoht
Vredelaan 88, 8370 Blankenberge
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
82 km3.5hHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
13 km33 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
0 m1 minRestoran
400 m6 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
300 m5 minHaigla
100 m1 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
600 m10 minKeskkond
Raudtee
700 m12 minPhoto Tour

Asukoht
Vredelaan 88, 8370 Blankenberge
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.