Müükcommercial
Commercial Property in Quiet Town Centre
69 000 €
2760 €/m²
2
Toad kokku
25 m²
Elamispind
Kirjeldus
This 25 m² commercial property comprises two rooms and features reversible air conditioning. The property is situated in a quiet area of the town centre and is part of a shared ownership arrangement.
Ehitusaasta1983
OmandKaasomand
KüteElekter
Lisaomadused
Konditsioneer
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, lesiteimmo.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

Commercial Property in Quiet Town Centre
69 000 €
2760 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Réseau Immo-Diffusion.fr
Viide: id-UBW155719-1505
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.