Müükapartment
1-bedroom apartment in Arlon
225 000 €
3309 €/m²
Avenue Jean-Baptiste Nothomb 74, 6700 Arlon
1
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
9 m²
Terrass
SeisukordHea
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
217 kWh/m²/yrC
Class C — 217 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Jean-Baptiste Nothomb 74, 6700 Arlon
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
200 m4 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
700 m11 minKeskkool
2,9 km7 minÜlikool
1,0 km16 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m5 minKaubanduskeskus
14 km35 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
900 m14 minHaigla
900 m15 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
24 km1.0hKeskkond
Suurem tee
1,6 km24 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Jean-Baptiste Nothomb 74, 6700 Arlon
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.