Müükcommercial
Commercial property in Rive-De-Gier
30 000 €
789 €/m²
38 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
41 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
26 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

bathroom

other room

other room

other room
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.