Pildid puuduvad
Müükhouse
Colonial House with Terraces near Cortona
280 000 €
560 €/m²
Strada Provinciale Umbro Cortonese, Cortona
6
Toad kokku
11
Magamistoad
500 m²
Elamispind
10 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This colonial house, located 6km from the medieval town of Cortona, is suitable for conversion into a hospitality structure. The property spans three floors with 33 rooms, including 11 bedrooms, 7 bathrooms, and 4 kitchens. It features two terraces, a private garden, and a 1-hectare plot with parking potential.
Asukoht
Strada Provinciale Umbro Cortonese, Cortona
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km11 minRaudteejaam
9 km24 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
4 km11 minRaamatukogu
4 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
6 km15 minToidupood
4 km11 minRestoran
4 km11 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
6 km15 minArst
6 km15 minHaigla
9 km24 minVeterinaaria
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
4 km10 minRand
12 km30 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.