Müükapartment
2-bedroom apartment in Schaerbeek
429 000 €
3698 €/m²
Rue Colonel Bourg 103
2
Magamistoad
2
Vannitoad
116 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
5 m²
Terrass
Ehitusaasta2022
SeisukordHea
Korrus5 / 6
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: weinvest.be
Energiatõhusus
Energiaklass
35.44 kWh/m²/yrA
Class A — 35.44 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue Colonel Bourg 103
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,2 km18 minMetroopeatus
700 m10 minLennujaam
6 km15 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minAlgkool
2,1 km5 minKeskkool
1000 m15 minÜlikool
1,7 km27 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m7 minRestoran
500 m9 minPank
900 m13 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
600 m9 minHaigla
1,2 km19 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
16 km42 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km23 minRaudtee
1,0 km16 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.