Müükhouse
Classical 1970s House with Pool Space in Belverde
1 230 000 €
3075 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
400 m²
Elamispind
1420 m²
Krunt
Kirjeldus
This detached house features a solid construction with a charming 1970s design, offering a spacious 875 m² private area. It includes a large garden, a designated pool space, and a spacious garage. The property is located in Belverde, with easy access to local amenities, schools, and attractions such as the beaches of the Caparica and the Aroeira Golf Course.
Ehitusaasta1974
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
14 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.