Müükhouse
Civile House with Balcony in Limbadi
41 637 €
237 €/m²
7
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
176 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property is a one-bedroom, one-bathroom house located on Via delle Fosse Ardeatine in Limbadi. It features a balcony and is classified as a civil residence with a surface area of 176 m². The house is listed for auction and is situated in a residential area.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
45 kmHaridus
Ülikool
23 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.