Müükhouse
City House with Terrace in Mirebeau
90 000 €
621 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
145 m²
Elamispind
428 m²
Krunt
451 m²
Aed
Kirjeldus
This city house features four bedrooms and is located in the centre of Mirebeau, close to amenities and schools. The property includes a 36.5 m² living room, a 15 m² terrace, and a 451 m² garden. Additional features include a carport, garage, two cellars, a heating room, and a well.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
124 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
9 kmHaigla
26 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
16 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.