Üürapartment
City Centre Flat with Two Balconies in La Roche sur Yon
845 € / kuus
16 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
53 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-room flat comprises two bedrooms, a bathroom, and a separate WC. The property features two balconies, one off the living area and one off the kitchen, located on the third and top floor in a calm environment.
Ehitusaasta1945
Korrus3 / 4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
54 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank

attic
City Centre Flat with Two Balconies in La Roche sur Yon
845 € / kuus
16 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. veebr 2026 | 855 € | 16 € / m² | Algne |
| 15. märts 2026 | 845 € | 16 € / m² | -1.2% |