Müükapartment
City Centre Flat with Loggia in Arras
200 000 €
3448 €/m²
3
Toad kokku
58 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features a 10 m² loggia and secure underground parking. The property is located in the heart of Arras, close to the Grand'Place, with views of the Beffroi and convenient access to local amenities.
Ehitusaasta1970
OmandKaasomand
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
39 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

City Centre Flat with Loggia in Arras
200 000 €
3448 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1622373
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.